HR-Net - Hellenic Resources Network Compact version
Today's Suggestion
Browse through our Interesting Nodes for Greek Discussion Lists & Newsgroups
HomeAbout HR-NetNewsWeb SitesDocumentsOnline HelpUsage InformationContact us
Wednesday, 18 October 2017
 
News
  Latest News (All)
     From Greece
     From Cyprus
     From Europe
     From Balkans
     From Turkey
     From USA
  Announcements
  World Press
  News Archives
Web Sites
  Hosted
  Mirrored
  Interesting Nodes
Documents
  Special Topics
  Treaties, Conventions
  Constitutions
  U.S. Agencies
  Cyprus Problem
  Other
Services
  Personal NewsPaper
  Greek Fonts
  Tools
  F.A.Q.
 

Athens News Agency: News in Greek, 10-02-27

Athens News Agency: News in ASCII Greek Directory - Previous Article - Next Article

From: The Athens News Agency at <http://www.ana.gr/>

PERIEXOMENA
  • [01] H atzenta ths hmeras

    [01] H atzenta ths hmeras

  • H Yfypoyrgos Ygeias & Koinwnikhs Allhleggyhs ka Fwfh Gennhmata, ekproswpwntas ton Prwqypoyrgo, qa khryjei thn enarjh ths 1hs Panellhnias Diepisthmonikhs Dihmeridas twn Kentrwn Prolhchs ths xrhshs Ejarthsiogonwn Oysiwn (Panteio Panepisthmio Aqhnwn- Amfiqeatro Sakh Karagiwrga) (09:00:00 Aqhna)

  • Panelladikh Syskech gia thn Topikh Aytodioikhsh organwnei o SYN - Stis 7m.m. qa xairethsei th syskech o Alejhs Tsipras (10:00:00 Aqhna)

  • O proedros ths KO toy SYRIZA, Alejhs Tsipras kai o Proedros toy Kommatos Eyrwpaikhs Aristeras kai Symproedros ths Germanikhs Aristeras (Die Linke) Lothar Bisky, qa synanthqoyn me to proedreio ths GSEE, sto plaisio ths prwtoboylias ths Eyrwpaikhs Aristeras me qema ``H krish kai o Eyrwpaikos Notos'' (10:30 to prwi sta grafeia ths GSEE)

  • Hmerida me titlo, "Diktatoria 1967-1974: H entyph antistash", organwnei to Morfwtiko Idryma ths ESHEM-Q, sta grafeia toy (10:00:00 Qessalonikh)

  • H Marfin Egnatia Trapeza diorganwnei ekdhlwsh, sto katasthma ths trapezas, poy brisketai sthn plateia Aristoteloys gia thn paroysiash newn ths proiontwn (11:00:00 Qessalonikh)

  • To Eyrwpaiko Kentro Periballontikhs Ereynas & Katartishs toy Panteioy Panepisthmioy kai to Parathrhthrio Politikhs & Dikaioy gia thn Klimatikh Allagh diorganwnoyn Synedrio me qema: "Kopegxagh 2009. To Periballon sth Dinh mias Pagkosmias Krishs" (26-27/2/2010) To Synedrio telei ypo thn aigida toy Ypoyrgeioy Periballontos Energeias & Klimatikhs Allaghs

    Aqlhtikh atzenta

    Podosfairo-Soyper Ligka (24h agwnistikh):

    ASTERAS TRIPOLHS - HRAKLHS 16:45 SKAI

    A.E.K. - ERGOTELHS 19:00 NOVA

    JANQH - P.A.O.K. 19:00 NET

    Bolei-A1 Andrwn (21h agwnistikh):

    18.00 Foinikas - AEK

    19.00 Panellhnios - Olympiakos

    20.00 Arhs - Apollwn K.

    Bolei-A1 Gynaikwn (20h agwnistikh):

    15.30 Hraklhs - Panellhnios

    16.00 EA Larishs - Olympiakos

    17.00 Keratea - Anatolia

    18.00 Apollwnios - Arhs

    20.00 GSK Hraklhs - Markopoylo

    20.00 Paniwnios - Panaqhnaikos

    Bolei-A2 Andrwn (17h agwnistikh):

    18.00 Epikoyros - AGE Korinqoy

    18.00 Metamorfwsh - Nikh

    19.00: Koroibos - Milwnas

    19.00 N. Moydania - Pamboxaikos

    19.00 Panaxaikh - SPA Karditsas

    19.00 Eqnikos Al. - GE Messhnias

    Xantmpol-A1 andrwn (16h hmera):

    15:00 Filippos Ber.-Panellhnios

    17:30 Kydwn Xaniwn-ASE Doyka

    18:00 Aerwpos Edessas-Zafeirakhs Naoysas

    18:00 GAS Kilkis-Qermaikos

    18:00 Brilhssia-AEK

    Xantmpol-Tsampions Ligk andrwn (A' omilos, 9h hmera): Konstantza-PAOK

    16:15:00 Mpoyzaoy Roymania

    Mpasket-A1 Andrwn (18h hmera)

    16.00 AEK-Kolossos R.

    17.00 Trikala-Arhs

    17.00 Paniwnios-Panellhnios

    17.00 Peristeri-Olympia Lar.

    21.00 PAOK-Kabala

    Ydatosfairish-A1 Andrwn (16h hmera):

    14.00 Pal. Falhro-Xios

    15.00 Panaqhnaikos-Paniwnios

    16.00 Poseidwn Il.-Larisa

    16.00 Boyliagmenh-Xania

    17.00 PAOK-NO Patrwn

    17.00 NE Patrwn-Olympiakos

    Mpasket-A2 Andrwn (19h hmera)

    15.00 Arkadikos-AGO Reqymnoy

    17.00 KAO Dramas-Janqh

    17.30 OFH-Olympiada P.

    17.30 Dafnh-GS Peramatos Ermhs

    17.30 Ikaroi Serrwn-Ikaros/Esperos

    17.30 Hraklhs-Ermhs L.

    17.30 Amyntas-Nhar Hst

    17.30 Pagkrati-Aigalew

    Xeimerinoi Olympiakoi-Bankoyber 2010-Oi telikoi toy Sabbatoy

    01:00 Kerlingk - Telikos gynaikwn: Kanadas-Soyhdia

    05:14 Patinaz taxythtas se mikrh pista - 500m. andrwn

    05:24 Patinaz taxythtas se mikrh pista - 1.000m. gynaikwn

    05:51 Patinaz taxythtas se mikrh pista - Skytalodromia 5.000m. andrwn

    19:00 Kerlingk - ``Mikros telikos'' andrwn: Soyhdia-Elbetia

    21:45 Ski dromwn antoxhs - 30 xlm. gynaikwn, mazikh ekkinhsh, klasikh

    22:51 Patinaz taxythtas - Omadiko poyrsoyit andrwn

    23:13 Patinaz taxythtas - Omadiko poyrsoyit

    23:31 Xionosanida - Parallhlo gigantiaio slalom andrwn

    23:45 Alpiko ski - Slalom andrwn (2h koyrsa)

    Ydatosfairish-A1 Gynaikwn (10h hmera):

    15.00 NE Patrwn-Hraklhs

    17.00 Glyfada-Olympiakos

    17.00 Paniwnios-Nhreas Xal.

    17.00 Eqnikos-Boyliagmenh

    Podosfairo-B' Eqnikh (23h agwnistikh): Doja Dramas-Kalamata

    15:00:00 Drama Ellada


    Athens News Agency: News in ASCII Greek Directory - Previous Article - Next Article
  • Back to Top
    Copyright 1995-2016 HR-Net (Hellenic Resources Network). An HRI Project.
    All Rights Reserved.

    HTML by the HR-Net Group / Hellenic Resources Institute, Inc.
    ana2html v2.01 run on Saturday, 27 February 2010 - 5:30:19 UTC